Написав: webmaster   Дата: 24-01-2012 13:31   Автор:
Правлінням Українського союзу ветеранів Афганістану в Звенигородському районі Черкаської області було прийнято рішення про створення на території фірми "Шампаньтранс" центру-музею.


Мета створення в першу чергу пов`язана з підняттям патріотичного духу нашої молоді, а також увічнення пам`яті радянських солдатів, які боролися як під час Великої Вітчизняної війни і на території Афганістану, так і в інших країнах, а також про геройські вчинки ліквідаторів наслідків Чорнобильської аварії.
Створюваний музей задуманий не як звичайний "совдепівський", до яких всі звикли, а як музей-панорама Радянського періоду, щоб кожен відвідувач міг відчути себе як в ролі партизана, побувавши на відтворювальної партизанської базі, так і в ролі воїна-афганця, відвідавши відбудований кишлак, і багато іншого. Крім усього, кожна людина, незалежно від статі та роду занять, може відчути що таке військова техніка прокаталися на ній на нашому полігоні.
А також замовити техніку в оренду , наприклад, на обслуговування весілля, дня народження, корпоративу і т. д., зробити собі на пам`ять незабутні фотографії в уніформі солдатів різних часів і народів зі зброєю різних типів. Також є можливість постріляти холостими патронами з різних типів зброї (оригінальна зброя, спеціально перекладене в заводських умовах з бойового на охолощенное). Придбати сувеніри у стилі мілітарі можна буде в нашому музеї, а також скуштувати солдатської каші з польової кухні.
У нашому музеї вже багато зроблено, але багато ще в системі розробки. Окремо хочемо висловити подяку всім небайдужим людям, які дарують у фонд музею експонати (все, що пов`язане з проходженням військової служби) і надалі будемо вдячні за будь-який подарунок для музею.

Обговорення на нашому форумі
Обговорення на форумі Шампаньтранс

. Коментарі: (0)   Рейтинг:     !
Коментарів на даний час немає