Написав: Slaver   Дата: 31-08-2011 21:13   Автор:
26 серпня поблизу парку відпочинку, відбулася акція «Ми - не байдужі»


Мета акції: збір коштів для дітей сиріт хворих на онкозахворювання та туберкульоз. Задіяти молодь до волонтерства, пропагувати любов, доброту та безкористя.

Організатори: Студія спортивно-бального танцю "Флоркрафт", районна організація Червоного Хреста та колектив народного танцю "Заморочки".

Родзинкою акції було те, що гроші збиралися не просто так, а всі охочі могли обійнятися з волонтерами, зфотографуватися в різних костюмах на згадку або безкоштовно виміряти тиск.

Костюми збирали по різним організаціям. Бальні плаття - "Флоркрафт", костюми українські, російські молдавські - "Заморочки", військові Другої Світової Війни - Ватутінський Палац культури, форма міліціонера - Теліженко Максим Володимирович (ВДСО), форма пожарного - Латко Олег Михайлович, костюми клоуна та клоунеси - Рекламна агенція "Арт Стрім", Медичній одяг - Червоний хрест.
Всі молодці!!!

Акція вдалася, тому, що в Червоному Хресті сказали, що вони ніколи ще за день не збирали скільки коштів, а зібрали ми - 1344 грн. Коментарі: (1)   Рейтинг:     !
1.   Написав Slaver   01-09-2011 08:41  

Закачати всі фото акції